DogMasters :: szkolenie psów w Piasecznie

Skontaktuj się z nami
tel. 887-767-767
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Szkolenie psów

Ogólne szkolenie psa

Szkolenie z zakresu ogólnego posłuszeństwa, przeznaczone dla szczeniąt oraz psów dorosłych. Psy uczą się m.in. wykonywania pleceń, pracy w rozproszeniach, chodzenia na smyczy, przybiegania na zawołanie. Właściciele dowiadują się m.in. jak uzyskać lub wyeliminować zachowania psa, czy jak motywować go do współpracy.

10 spotkań / 1,5 h
Cena: 590zł

Nauka Podstawowych Komend

Krótkie szkolenie z zakresu psiego posłuszeństwa, w trakcie którego psy uczą się wykonywania komend na podstawowym poziomie, w tym podstaw chodzenia na smyczy bez ciągnięcia i przywołania. Szkolenie Nauka Podstawowych Komend, może stanowić bazę do dalszej edukacji psa.

4 spotkania / 1,5 h
Cena: 290zł

Szkolenie indywidualne

Szkolenie dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości właściciela i psa. Odbywa się w czasie i miejscu dogodnym dla właściciela

1 spotkanie / ok 1 h
Cena: 80zł

Eliminacja zachowań niepożądanych

Praca nad eliminacją zachowań niepożądanych zawsze rozpoczyna się od szerokiego wywiadu dotyczącego psa, jego aktywności, okoliczności pojawienia się i występowania danego zachowania, diety, zdrowia itd. Na tej podstawie wraz z właścicielami opracowywany jest program modyfikacji zachowania.
Korzystając z pomocy trenera można rozpocząć pracę nad zachowaniami związanymi z nastrojem, z lękiem przed psami ludźmi czy nietypowymi zjawiskami, z nieobecnością właściciela (niszczenie w domu, szczekanie), z agresją i z nieposłuszeństwem. -

1 spotkanie / ok 1 h
Cena: 120zł